Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: jsemmulti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 640

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705
Gallirea - Profil

Tasaavatar

Poznámka


└ d í k y - N y m ♥

• v z t a h y ¬
“The spider, I. And you, the fly.”
Thoran - málomluvný křupan, který by mohl být k užitku
Derawel - namyšlený idiot, co chudince Tase nepřinesl vodu
Norox, Apaté, Styx - jediní vlci, které má skutečně ráda


└ d í k y - S t y x ♥


Informace

Uživatelské jméno tasa
Zobrazované jménoTasa
Skupina Vlci
Zaregistrován od 14.3.2020 11:21
Naposledy aktivní 12.5.2020 12:28
Příspěvků 18, zobrazit >
Počet přihlášení 23
Pohlaví vlka:Samice
Postavení ve smečce:Tulák
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:... nemá smečku ...
Datum narození:10.7.2016
Matka/Otec:Rari † / Khar’jo †
Sourozenci:Styx, Norox, Rha’ka, Apaté, Kha’rji †
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:... nemá úkryt ...

Povaha

Laskavost, soucit, tolerance. Tyto tři věci od Tasy rozhodně nikdy nečekejte. Je chladnou mladou dámou, která dobře ví, co od světa čeká, a láska ani přátelství to určitě není. Jediné vztahy, které je schopná a ochotná navázat, jsou ty, z nichž může něco vytěžit. Není hloupá, a tak dlouho zvažuje, zda jí budete či nebudete k užitku. Pokud usoudí, že se třeba jednou budete hodit nebo vypadáte jako obratný svalovec, který by na ni po odmítnutí konverzace jistojistě zaútočil, pravděpodobně vaši společnost přetrpí. Jestli ovšem chcete, aby si vaši přítomnost i užívala, musím vás zklamat. Tasa je ze všeho nejraději sama. Soustředí se hlavně na sebe a na svůj cíl, tedy vyhladit všechny vlky obdařené magií. Na přátele by tudíž ani neměla čas, kdyby po nich samozřejmě vůbec toužila. To, že je spíše introvert, ale neznamená, že nedokáže navázat normální rozhovor. Vyrostla v neobvyklém prostředí, zvládá se však perfektně adaptovat, je jako chameleon. Pokud o to zrovna stojí, tak ani nepoznáte, že je od vás rozdílná jako noc ode dne. Mistrně ovládá schopnost přetvářky a vetřít se někomu do přízně pro ni není nic nevykonatelného. Nezneužívá ovšem lží příliš často, protože jí to nepřináší žádné potěšení. Nebaví ji hrát si s kořistí. Lepší je hned kousnout a trhat.
Vraťme se ale k jejímu cíli. Kvůli své minulosti žije Tasa v domnění, že všichni magičtí vlci jsou špatní, zlomyslní a arogantní. I kdyby potkala jednoho z nich, který by takový nebyl, byla by v nitru přesvědčená, že je úplně stejný jako ostatní magičtí. Už v dětství se zařekla, že tyto vlky vyhubí, a proto se s nimi často vrhá do rvaček, přestože je mnohdy dopředu jasné, že nemůže vyhrát. Ví, že přežije mnoho, kdyby jí však vskutku šlo o krk, pravděpodobně by vycouvala. Sice se nebojí bolesti, zranění a podobných věcí, ale smrt? Ta ji neskutečně děsí.
Tasa v sobě nechová příliš mnoho respektu k autoritám. Ve smečce nikdy nebyla spokojená, protože ji sama chtěla vést, a ten stejný problém by jistě nastal, kdyby se do nějaké znovu přidala. Nedokáže přijmout rozkaz, který je podle ní nelogický a nesouhlasí s ním, což je velmi závažný problém, jejž by každá alfa nakonec určitě vyřešila vyhazovem. Tasa v sobě navíc nemá sebemenší touhu ostatním pomáhat a je jí zatěžko přispívat svým dílem, když ví, že z její práce budou mít užitek i jiní. Paradoxně je jí právě toto chování u cizích vlků nesympatické, díky čemuž lze bez okolků říct, že je pokrytecká.
Asi by vás mohlo napadnout, jak by její život vypadal, kdyby se jí podařilo zbavit se oněch magických zavšivenců. Byla by milá? Pověsila by agresi na hřebík a založila si vlastní rodinu? Ne. Nenávist ve své duši Tasa sice svádí právě na magické vlky, ale pravda koření mnohem hlouběji. Kvůli tomu, že jí nikdy nebylo dopřáno běžné dětství plné lásky, je její srdce kamenné a brání se veškerým potenciálním vztahům. Sice chová jisté city ke svým sourozencům, ale ani ty se nedají popsat jako silné. A aby měla vlčata? Nesnáší ty malé ukňourané koule chlupů natolik, že by i své vlastní potomky pravděpodobně zardousila, a to klidně hned po porodu. Pokud tedy nejste obdařeni nadpřirozenými schopnostmi, raději doufejte, že se Tasa magických vlků jen tak nezbaví. Mohla by totiž přijít řada na vás.

Příběh a zajímavosti

Když běžní vlci vzpomínají na dětství, smějí se od ucha k uchu a oči se jim zalijí slzami. Nechají se unést sentimentálními pocity a přejí si vrátit se zpět v čase. Chtějí znovu žvatlat neexistující slova, nechat se nosit na zádech, podniknout se sourozenci nevinnou hru na babu. Takové vzpomínky mají ostatní, já ne. Zrodila jsem se totiž v moři nenávisti.
Kdysi dávno existovala Lahrakapijská smečka. Její členové vedli jednoduchý a šťastný život, navzájem si pomáhali a dařilo se jim ve všech možných ohledech. Uchovávali mezi sebou symbiózu. Magičtí, nazýváni též mocní, udržovali chod smečky a bránili ji, zatímco nemagičtí, také označováni prostí, lovili potravu, vyhrabávali nory a pečovali o vlčata. Zdálo se, že systém perfektně funguje, jenže postupem času magičtí zlenivěli a všechnu práci za ně odváděli prostí. I přes tuto skutečnost byli nemagičtí častokrát obviňováni, že kolektivu nijak nepřispívají, pouze se válejí v jeskyních a požadují, aby jim bylo posluhováno. Nesli očividné pohrdání velice těžce, a tak netrvalo dlouho, než nastala první vzpoura a smečka se rozpadla na dvě části. Mocní se semkli do smečky Lahraiské, do níž přijali i několik jedinců z řad nemagických. Kupodivu se totiž našli tací, kteří toužili sloužit magickým. Vedla je k tomu vidina, že brzy ovládnou kouzla stejně dobře jako magičtí, a netušili, že jsou pouhými loutkami, se kterými mocní zacházejí, jak se jim zrovna zachce. Ti z prostých, kteří skutečnost viděli takovou, jaká byla, vytvořili Kapijskou smečku. A do ní jsem se narodila já.
Rodiče se o mě a mé sourozence příliš nestarali. Neustále byla kopa důležitějších věcí na práci, a tak se u nás během dětství vystřídalo hned několik opatrovníků. Čas od času se dokonce stalo, že jsme zůstali zcela sami, protože bylo potřeba, aby šli všichni dospělí vlci bojovat proti magickým. Šarvátky, rvačky a konflikty mezi dvěma smečkami byly na denním pořádku, tudíž jsme vyrostli sami a bez lásky. Rádi jsme si spolu hráli, ale ne způsobem, jaký byste u vlčat čekali. Rvali jsme se do krve a ubližovali si. Jak se nakonec ukázalo, právě tyto nebezpečné hry se nám měly v budoucnu hodit. Už v brzkém věku se nás totiž členové smečky pokoušeli začlenit do bitek. Trénovali nás a zkoumali naši schopnost taktizovat. Většina z nás vynikala právě ve strategii, nikoli ve fyzické síle, a tak jsme se naučili využít našich mozků pro případ, že tělo zklame. Byli jsme vedeni k čiré nenávisti vůči mocným, a jakmile jsme trochu zestárli, na nic jiného jsme ani myslet nedokázali. Našim cílem bylo vymýtit magii z povrchu zemského a plán zněl nezastavit, dokud sami nevydechneme naposled. Naše smrt by však vůbec nebyla nečekaná. Žili jsme v neustávajícím hladu, z boků nám čouhala žebra a náš žaludek takřka nikdy nepoznal pocit naplnění. Snažili jsme se magickým krást potravu, ne vždy se ale takové výpravy ukázaly jako úspěšné. Chyby, kterých se ostatní dopouštěli při krádežích, jsem si zapisovala do paměti a studovala z nich. Přála jsem si být excelentním lovcem, zlodějem, zkrátka váženým členem Kapijské smečky. Chtěla jsem, aby mě všichni prostí obdivovali a aby se magičtí třásli strachy, když zaslechnou mé jméno. Potřebovala jsem ukojit své ego tím, že i alfa naší smečky, který mě jinak pro mou tvrdohlavost neměl rád, uzná, jak výjimečnou vlčicí jsem. A právě proto jsem se nevzdávala. Ani když z lesů vymizela všechna zvěř a my byli nuceni živit se masem svých přátel, ani když jsem se poprala se sourozenci a odnesla si krvavé šrámy, přišla o kus ucha. Nevzdávala jsem se. Nikdy.
Mou největší výzvou se stal první samostatný lov. Zhruba dva týdny přede mnou se o to samé pokusili mí sourozenci Styx a Norox. Bratr sice selhal, protože narazil na dva lahraiské, ale sestra uspěla a nakrmila nás chutnou zvěří. Viděla jsem v ní od toho večera svůj vzor a toužila zopakovat její zdar, a tak jsem si počínala opatrně. Kráčela jsem lesem tiše jako myš a nehodlala se vrátit domů s prázdnou. Uplynula spousta hodin, než jsem kořist vystopovala, ale při pohledu na ni jsem tuto dobu vůbec nepovažovala za ztrátu času. Nahrbila jsem se a plížila se k mladé srně se značným respektem. Nemohla jsem na ni vystartovat z dálky, protože by mi utekla, držela jsem se tedy u země co nejdéle. Až když srna zaslechla můj dech z překvapivé blízkosti, vyděšeně sebou trhla a chystala se na úprk. Vydala jsem se za ní a ignorovala, že mě nízké větve stromů šlehají do tváře. Za pouhých pár vteřin jsem zvíře dohnala a skočila mu po krku. V tlamě jsem ucítila slastnou chuť krve, která jasně značila můj úspěch. Když se srna konečně sesunula k zemi, rozlil se mi po tváři rudý úsměv. Tu noc na mě má rodina byla poprvé pyšná.
Válka mezi magickými a nemagickými začínala být únavná. Obě strany byly vyčerpané těžkými boji a nezdálo se, že by se situace měla v blízké budoucnosti zlepšit. Proto se má smečka usnesla, že bude nejefektivnější se mezi magické infiltrovat. Plán zněl, že jedna z kapijských vlčic poskytne svůj vrh jako návnadu. Vlčata byla naservírována lahraiským až pod nos a, světě div se, návnada zabrala. Magičtí přijali mláďata mezi sebe a vychovávali je jako své poddané. Vlčata rostla a vypadalo to, že jde vše jako po másle. Jednoho dne nás však zradila a využila všechny informace proti nám. Lahraiští na nás zaútočili s neskutečnou silou. Znali naše slabiny a věděli přesně kam udeřit, aby způsobili tu největší újmu. Z útoku vznikl obří boj, při kterém přišlo o život hned několik našich vlků, bohužel včetně mých rodičů a bratra. Byli jsme nuceni utéct, ať už to zabolelo naši hrdost sebevíc, a zcela smečku přestěhovat. Nedokázali jsme si představit zůstat na stejném místě po takovém fiasku, a tak jsme putovali pryč. Cesta do neznáma trvala dlouho, alespoň dva měsíce, a pak jsme skončili na místě, které hraničilo s dalším magickým územím. Ironie, není-liž pravda?
Někteří z našich členů se nechali magií zlákat. Vstoupili do země kouzel ošáleni přesvědčivými povídačkami, že se mohou stát jedněmi z magických. Já ale věděla, že jsou to všechno lži. Chovala jsem v sobě ještě větší nenávist k mocným než kdy dřív a nechystala se jim poddat, ať to stojí, co to stojí. Měla jsem misi a hodlala ji dokončit.

Vlastnosti

Síla 10%
Vrozená síla: 40% / Bonusy: 0%
Rychlost 10%
Vrozená rychlost: 30% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 10%
Vrozená vytrvalost: 20% / Bonusy: 0%
Obratnost 10%
Vrozená obratnost: 40% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 10%
Vrozená taktika lovu: 70% / Bonusy: 0%

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...