Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: jsemmulti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 640

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705
Gallirea - Profil

Taenaranavatar

Poznámka


♥ Děkuji, Sanooke! ♥
•Momentální rozpoložení •
• Zbarvení je černobílé! •
• Je oproti jiným vlčatům dost mohutný, víceméně tlustý. •
• ... Jako Fénix z popela povstal, mnohem silnější a temnější... •
• Aktivita snížená. •
• Důležitá data •
5.3.2020 Poslaná registrace
11.3.2020 Schváleno, děkuji
3.4.2020 Vzhled, děkuji Severko!
13.4.2020 Získání speciální vlastnosti - rychlé uzdravení!
28.4.2020 - Norox mu prokousl ucho.
30.4.2020 - Potrhaný pysk od pumy.
• Známosti •
Přátelé: Meinere
Neutrální: Whiskey, Storm, Aranel, Blueberry, Tati, Wizku
Záporné: Lucy, Newlin, Duncan
Setkal se, ale nezná jméno: Naomi, Gavriil (Neúplný xicht), Arcanus, Sionn (Potencionální kámoš), Norox, Styx (z doslechu)
• Poznámka autora •
• Taenaran je vlče, jeho pohled na Vás, sny, cíle a nálady se mění z minuty na minutu, jak se mu to zrovna hodí. •
• Hledáme hráče za otce Cinease, pro více informací kontaktujte Arcanuse. •
Závoj ztracených duší: 18.3.2020, 26.3.2020, 2.4.2020, 9.4.2020, 17.4.2020, 24.4.2020, 2.5.2020, 9.5.2020, 16.5.2020
Zmatené křoví: 18.3.2020, 29.3.2020, 8.4.2020, 19.4.2020, 29.4.2020
Zmatené křoví Květen: 4.5.2020, 8.5.2020, 12.5.2020, 16.5.2020, 20,5.2020

♥ Děkuju Riveneth ♥
• Další obrázky •
http://imgworld.cz/s3/lteS1v72xA.png Wizku
http://imgworld.cz/s3/bihcwMOCvu.png Kaya
http://imgworld.cz/s3/5F8bmWdhH7.jpg Rivenneth, Full verze •
https://imgway.cz/v/1RUt.jpg Sanooke, Full verze •
http://imgworld.cz/s3/Y8Pq6tsLic.jpg Duncan
http://imgworld.cz/s3/UZ6Zd7nPkw.png Blueberry

Informace

Uživatelské jméno taenaran
Zobrazované jménoTaenaran
Skupina Vlci
Zaregistrován od 5.3.2020 10:02
Naposledy aktivní 29.5.2020 13:34
Příspěvků 179, zobrazit >
Počet přihlášení 878
Pohlaví vlka:Samec
Postavení ve smečce:kappa
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:Borůvková smečka
Datum narození:25.01.2020
Matka/Otec:Antheia /Cineas
Sourozenci:Sheya (♀), Reeve (♀), Taena (♀, †), Rayster (♂)
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:Jaskyne Burūberī

Povaha

Taenaran, mladý, nebojácný, uzlíček štěstí. Dá se opravdu tenhle mladý pán takhle nazvat? Jeho jméno je tak složité, jako jeho samotná povaha. Pokud se s ním setkáte jako první, určitě vás zaujme svým vzhledem. Černobílý kabát ho doprovází už od útlého dětství a nejspíš mu zůstane i do konce jeho dnů. Odznaky jsou pravidelné a hebká srst tomu dodává jemný nádech. Stavbu těla má pravidelnou, naprosto rovnou, jako z učebnice vystřiženou. Mohutnost mu rozhodně nechybí a na vlče má i poměrně dlouhé a silné nohy. Každopádně i jako vlče má stále vady, přirozeně jako každé novorozeně miluje jídlo, proto může připomínat na první pohled takového naducaného cvalíka.
Naran, Ran, či Tae, na jméno se dá vymyslet opravdu velká spousta přezdívek, ovšem samotný majitel tohoto jména zdrobněliny moc nemá rád. Jestli čekáte typické chování vlčete, který bude neustále a jen mluvit, jste na špatné adrese. Taenaran je vlče poměrně tiché, přesto je velice inteligentní a chytrý. Nedává to však na povrch moc znát. Je to takový malý, tichý vůdce, rádce. Je hodně náladový, jeden den se s vámi může bavit jako by jste byli přátelé několik let, druhý den se probere a sotva vás pozdraví, nebo o hůř, nezavadí ani pohledem. Když je ve svém prostředí a pořádně se rozkouká, stává se z něj jiná osobnost. Svým pohledem možná dokáže vlky zmást, ale ve skutečnosti se v něm ukrývá malý čertík. Je škodolibý, občas zákeřný a někdy až moc drzý. Může se stát, že vás s radostí kousne do ocasu, zatahá za ucho když spíte, provokace mu rozhodně v povaze nechybí. Jako vlče je opravdu hodně trpělivé, ale pokud na to přijde, nebojí se zničeho nic pustit do pořádně "kinder" vlčecí rvačky.
Je to zkrátka vlče, co se nezastaví a mluvit o jeho výchově je jako mluvit o mimozemšťanech. Má svoji hlavu, do které nenechá nikoho vstoupit. Nemá rád, když mu někdo říká, co má dělat a když už ho někdo donutí? Přebere si to po svém a nadělá spíše více škody než užitku. Zkrátka si své vlčí dětství umí užít do posledního dechu. Taenaran je rozhodně vlče smečkového typu, i když se snaží být sebevíc samostatný, líbí se mu myšlenka něčeho dosáhnout. A jako tulák ví, že to dotáhne tak maximálně na krále mravenců.
Na svém vzhledu si i v tak raném věku dosti zakládá. Jak už bylo zmíněno, je sebevědomý, proto se nedá do řeči jen tak s každým. Když ho konverzace s daným vlkem nebaví, jednoduše mu to řekne a ať si to přebere jak chce. Moc se nezabývá věcmi, je většinou hodně rychle hotový. To samé i jeho kázeň, pokud ho někdo napomene, dlouho mu to hlavu neláme. Rozděluje vlky na ty se kterými se to dá a pak na ty, se kterými se to jednoduše nedá. Moc si nenechá mluvit do věcí, pokud na ně již má určitý názor. Nebojí se, což je u tak malého tvora docela hodně špatná vlastnost. Naneštěstí si už i v takovém věku něčím prošel, proto to v jeho srdci zanechalo malý šrám. Je citlivý na svou minulost, chrání si ji, nerad se o ní s někým dělí. Má ještě zmatek v hlavě a sám to moc dobře nechápe, co se vlastně v jeho minulosti stalo. A pokud si není jistý, nikomu to vykládat v úmyslu nemá.
Je cílevědomý a soutěživý, ví co chce, i když v jeho raném věku jsou jeho sny ještě poměrně dětinské. Pokud mu o něco vážně jde, jde si za tím, i kdyby měl někomu třeba ublížit. Chybí mu cit a ohleduplnost, vůči ostatním. Je tvrdohlavý a připustit si chybu je u něj skoro až nemožné, ale pokud se tak stane, na pár okamžiků mu spadne jeho vystouplý hřebínek.
Tohle jsou v kostce úvodní informace o Taenaranovi, který právě teď bude žít své opravdové dětství a jak moc se v průběhu svého dospívání změní ví jen on sám.

Příběh a zajímavosti

Tento příběh se začal psát teprve nedávno, odehrává se daleko za Gallireou v jedné tamní smečce. Vztahy tam panovaly celkem napínavé, dalo by se považovat, že tam vládl ještě zastaralý zákon. Smečka v té době tkvěla životem, na cestě bylo hned několik vlčat. Včetně dvou vlčích sester, starší Agape a mladší Antheia, které se narodily zdejším gammám. Alfa pár byl také v očekávání a jim se narodil jeden vlčí samec, pojmenovaný Cineas. A jako vlče alf bylo jasné, že se jednou stane vůdcem smečky, proto byl i tak vychován. A jako každý vůdce smečky, i on musel mít svou drahou polovičku, bez které by smečka sama o sobě nemohla fungovat. Měla to být Agape, starší z vlčic, která by dle starého zákonu měla zaujmout místo po boku Cinease.
Všichni tři vlci rostli společně, každý se připravoval na svou velkou roli. Cineas a Agape na post alf, zatím co krásná Antheia získávala zkušenosti jako řadový člen, učila se lovit a starat se o to co je potřeba. Každý z vlků byl úplně jiný. Cineas byl pohledný, vysoký, tmavý vlk, na post alfy naprosto vhodný. Věděl jak se chovat, rvát a jak vést. Agape odjakživa svými rodiči podporována v tom, že ona bude druhou alfou. Také připravována na velení, vždy měla nejlepší kusy masa, kožešin a místo na spaní. Ona sama byla čím dál více okouzlena Cineasem a těšila se, až ti dva budou konečně spolu. Antheia se snažila jí podporovat.
Vlčí vztahy jsou však opravdu zapeklité. Nastal hlavní den, den na který se nemálo vlků těšilo. Cineas přebral smečku po svých rodičích a první den svého velení se měl ujmout i družky. Jenomže Cineas Agape odmítl, což bylo pro hodně vlků dosti šokující zjištění. Alfa vlk si pro svůj první den do jeskyně pozval Antheiu. Ta se tomu chtěla vyhnout jako čert kříži, přišlo jí to absurdní. Bohužel to byl příkaz alfy a alfa se poslouchat musí, nezbývalo jí nic jiného, než navštívit Cineasovu jeskyni.
Smečka byla v šoku, ale musely jít dál. A tak čas plynul, Antheia od té doby u své alfy nebyla a snažila se vrátit se zpátky tam, kam patřila, jako kappa. Shánět jídlo, bránit území a být hlavně velkou oporou pro svou sestru Agape. Ale nic nebylo jako dřív... a to včetně Antheii, která jednoho krásného dne zjistila, že je březí. Co teď? Neměla moc možností výběru. Na roli matky nebyla připravená a nemohla si dovolit s touhle novinkou předstoupit před svou rodinu. Agape by tím nehorázně ublížila, už teď jejich vztahy byly všelijaké, a proto měla jen jednu možnost. Odejít.
Utekla opravdu daleko od své smečky, tak aby jí nikdo nemohl ani vystopovat a najít. Schovala se u jedné z řek, která měla blízko skaliska a výklenky, tam byla v bezpečí. Díky vodě byl její pach skryt, tudíž nebyla hrozbou pro okolní nevítané návštěvy. Antheia musela být samostatná, nemohla se na nikoho spolehnout, jen sama sebe. Nešlo to zrovna podle ideálních představ, s rostoucím bříškem se pohybovala těžce a její strava nebyla pravidelná.
Venku zrovna panovala silná chumelenice. Konečně se dočkala, dne kdy vlčata přišla na svět. Jednalo se o pět vlčat, jejich pořadí nebylo známé, neboť Antheia to chtěla mít prostě za sebou. Pět vlčat bylo na jednu vlčici až moc, Antheia strádala, jak fyzicky tak i psychicky. Vlčatům se však vedlo poměrně dobře, alespoň jim. Bylo těžké žít s vlčaty v úkrytu, když jste na ně sama, máte hlad, žízeň, ale nemůžete odejít. A za všechno mohly ony, vinila je za své neštěstí. Chtěla se vrátit domů, ale s tlupou malých kopií to udělat nemohla. Jednoho dne vzala vlčata k řece, už byla plně samostatná. Seděla, pozorovala, ale nic neříkala. Najednou se to stalo. Nejdříve chytla do zubů za kůži dvě vlčata, dvě sestry - Sheya a Taena - a hodila je do řeky. V jejím obličeji nebyl žádný cit. Byl slyšet křik, jak obě dvě malé vlčí sestry volaly na svou matku. Ta se za nimi však ani neotočila. Zbylá tři vlčata, Taenaran, Reeve a Maier, která se jí pletla pod nohama, pochytala do zubů a také je hodila do řeky, jako dvě vlčata před tím, bez špetky lítosti. Proud byl silný, tudíž jejich křik byl vzápětí ztracen z jejího doslechu. Nerozloučila se, nevysvětlila, otočila se a odešla.
A tady se teprve pořádně začíná psát příběh o vlku, který dostal od své matky jméno Taenaran. Volal o pomoc, na své sourozence už neviděl, proudy byly silné a buď je voda vzala pod hladinu, nebo už byli někde daleko vepředu. Zůstal zcela sám. Kňučel, volal matku o pomoc, ale ta ho už slyšet nemohla. Začínal boj o život, v zimě a ve vodě, malé drobné vlče. Řeka se několikrát rozpojila a on se nechával jen unášet. Nebyl to kdo ví jak velký plavec, nikdy vlastně za svůj krátký život neplaval, proto jen házel jednu tlapu před druhou a snažil se udržet hlavu nad hladinou. Nakonec se zasekl o pařez stromu, za který se zapřel a vytáhl na břeh. Celý mokrý, vyčerpaný se svalil a jen se snažil dýchat. Byl hotový a sám. Po jeho rodině ani stopy, na tenhle život přece není vlče připraveno.
Cítil na sobě, jak ho zima doslova šlehá do kůže, silný a ostrý vítr mu nedělal dobře. Věděl, že musí bojovat a tak viděl v dálce nedaleko lesík, do kterého se vydal. Celé jeho tělo jako by mu nepatřilo, cítil chlad a bolest. Měl na sobě hodně jizev od ran z kamenů, do kterých v proudu řeky narazil. Jizvy budou nejspíš věčné, ale žádné nebudou tak hluboké, aby po nich nenarostla časem nová srst. Došel až do lesíku, stále kňučel a hledal matku, byl moc malý na to, aby chápal, co se vlastně stalo. Teď bylo důležité se nějakým způsobem usušit a najít něco k jídlu. V zimě to byly dvě celkem nereálné věci. Naneštěstí malý Taenaran našel opuštěnou noru, nejspíš po lišce, byla malá, ale pro někoho jeho velikosti byla akorát. Uhnízdil se tam, schoulený do klubíčka, klepal se zimou, ale rozhodně tam bylo tepleji než venku. Počkal, až z něj většina vody okape. Mohl tam strávit celý den, ale stejně nebyl úplně suchý. V hlavě měl zmatek, kde jsou jeho sourozenci? Přežil vůbec někdo? A proč to jejich matka udělala? Uvidí jí ještě někdy? Spousta věcí v hlavě, která ho poznamenala. Břicho mu kručelo, měl strašný hlad. Bylo na čase jít dál, hledat někde vlky, kteří by se ho mohly ujmout.
A tak se celé bolavé tělíčko vyškrábalo zase zpátky na povrch. Každý krok ho bolel, každý napjatý sval, možná ho bolela i samotná myšlenka. Tím, že se jeho rány rozležely to bylo teď ještě horší. Ale Taenaran se nevzdával, chtěl žít za každou cenu, a proto šel dál. Zima pomalu a jistě ustávala, ale stále nebylo všem dnům konec. Takhle mladík v černobílém kabátu našel zemi Gallireu a jeho tlapky ho zavedly přímo k hranicím výjimečného lesa, Borůvkového lesa.


Zajímavosti:
Špičáky mu narostly delší než je u vlků typické, ale nevyčuhují ani při zavřené tlamě.
Oproti jiným vlčatům je poměrně větší a mohutnější, je takový cvalík.
Rád spí přes den a v noci pozoruje hvězdy.
Na sebe a na blízké okolí se může zdát až přehnaně ochranářský, nebojí se pak použít zuby.
Je okouzlen deštivým počasím a bouřkou.

Vlastnosti

Síla 100%
Vrozená síla: 70% / Bonusy: 30%
Rychlost 40%
Vrozená rychlost: 40% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 30%
Vrozená vytrvalost: 30% / Bonusy: 0%
Obratnost 40%
Vrozená obratnost: 40% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 25%
Vrozená taktika lovu: 20% / Bonusy: 5%

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...