Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: jsemmulti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 643

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 708

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 708

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 708

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 708
Gallirea - Profil

SionnDalší herní charaktery tohoto uživatele:
avatar

Poznámka#DramavAsgaaru

Po Noroxově útoku má pořád velký šrám na boku a natrhlé ucho, obojí se už ale hojí.
Na krku má Meinerův přívěšek.


Všechny překlepy v přímé řeči jsou záměrné a klidně na ně reagujte. Většina překlepů mimo přímou řeč v textu zůstává, protože si v záplavě těch záměrných některé omyly nevšimnu.

Aspoň k něčemu jsou ty morové prázdniny dobré. V ideálním případě fretkuju od rána do večera, pokud ale neodpovídám, tak jsem na procházce, snažím se přimět členy své rodiny, aby se nepozabíjeli a nebo prostě prokrastinuju. Ať je to jakkoliv, kopejte do mě. Jemně, silně, jakkoliv.

Co se týče osobních zpráv a chatů, jsem chronický neodepisovač. Jestli si vaši zprávu přečtu, ale nezareaguju, není to pro to že bych vás chtěla ignorovat, je to jen moje už patologická neschopnost. kopněte do mě a já odepíšu!1. Prozkoumej alespoň 5 blízkých území kolem smečky a na každém z nich ochutnej, co daná oblast v sobě ukrývá (4/5)
2. Jdi navštívit Borůvkovou smečku a seznam se s nějakým členem (2/2)
3. Seznam se s novým vlčetem a proveďte společnou lumpárnu
4. Vyhledej vlka s magií Vzduchu a přemluv ho ať ti ukáže nějaké triky
Vlastní úkoly
1. Naučit se správně vyslovovat L a R (1/1)
2. Pokusit se o usmíření s bráchou
3. Překonat strach z odchodu ze smečky (1/1)
4. Poznat 5 nových vlků a každému říct, že mu šíleně páchne z huby a při každém jeho slovu dělat, že vlče natahuje pořád tě nesnáším, Morfe :D

Informace

Uživatelské jméno sionn
Zobrazované jménoSionn
Skupina Vlci
Zaregistrován od 4.5.2019 10:01
Naposledy aktivní 8.4.2020 0:10
Websionn-asgaarsky.weebly.com
Příspěvků 153, zobrazit >
Počet přihlášení 658
Pohlaví vlka:Samec
Postavení ve smečce:Kappa
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:Asgaarská smečka
Datum narození:5.5.2019
Matka/Otec:Elisa / Arcanus
Sourozenci:Etney, Awnay (předchozí vrh)
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:Siccumské jeskyně

Povaha

Představte si to nejzvídavější vlče s nekonečnými zásobami energie. Máte ho? Vidíte, jek nadšeně pobíhá z místa na místo, vždy zaujaté něčím novým? Přidejte. Té zvídavosti i energie. Teprve pak se přiblížíte k tomu, čím je Sionn.
Tento nejmladší potomek alf z Asgaarského lesa je skutečně nezadržitelnou chlupatou koulí, která trpí neustálou touhou něco objevovat. Jakožto každý malý potěr nic nezná, vše je pro něj nové, a ještě k tomu neskutečně vzrušující. Jednoduše musí strčit čumák do každé malé díry, co kdyby tam bylo něco, co mu všichni tak zlotřile zatajili?
Jeho zvědavost se mu ale také často vymstí, hlavně když v zápalu nadšení zapomene, že si na sebe má dávat pozor a dostává se do různých lapálií. Nedá se říct, že by nebezpečí vůbec nechápal, ale když z něj prýští energie proudem, je těžké myslet na to, že to může dopadnout špatně. Většinu času se ale nepoučí, protože dřív, než si může z bolestivé lekce něco odnést, jeho mláděcí přelétavou mysl zaujme už něco jiného, třeba motýl letící kolem.
Přese všechnu zvídavost a hyperaktivitu by se každý, kdo označí Sionna za dobrodružnou duši, mýlil. Ač to vypadá, že je to přesně ten typ vlčete, které okamžitě, jak není pod dozorem, vyplíží pryč objevovat nová území, není tomu tak. I když dokáže být velmi nebojácný, je to jen ve chvílích naprostého vytržení. Když nebezpečí vnímá, velmi pečlivě se mu snaží vyhýbat a radši se klidí pryč k mamče a taťkovi, kteří ho rozhodně ochrání. Mimo své kraťoučké výpravy má velmi rád kruh svých známých, rodinu především. Pokud se nudí, je jeho oblíbenou kratochvílí otravování všech přítomných, zejména brášky Etneyho nebo rodičů.
Ač jsou tyto Sionnovy vlastnosti pro jeho charakter klíčové, nejspíš to není první věc, kterou si na něm všimnete. Sionn totiž od malička trpí ještě jednou zvláštností. Shodou náhody se vývoj jeho řeči zpomalil, a i když nakonec mluvit začal, dělá mu problémy vyslovovat některé složitější hlásky. Většinou mu to vůbec nevadí, prostě přes ty náročnější části slov přeskočí, jako kdyby se nic nedělo. Když mu ale někdo přestává rozumět, začíná ho to trápit, protože si uvědomuje, že je vlastně odlišný od většiny a jeho malý štěněcí jazýček prostě někdy není schopen zvládat něco, co jiní zvládají levou zadní.
To mu ale nebrání si tuto zvláštnost také užívat. Jelikož je Gallirea směsice vlků z různých částí celého světa, jejich jména jsou často tou největší výzvou pro naši malou černobílou kuličku. Ve své hravosti se Sionn rozhodl, že si tohle užije, a už ta jména komolí naprosto vědomě. Je to pro něj zábava, protože si může vymýšlet nejrůznější variace, které si dobře zapamatuje, a ještě se mu lépe vyslovují.
Všechny jeho legrácky jsou ale naprosto nevinné; nikdy nezamýšlí provést nějakou zlomyslnost. Alespoň ne úmyslně. I jeho hloupé přezdívky jsou výsledkem přesvědčení, že kohokoliv je nejlepší si získat přes zábavu. Ačkoliv nepotřebuje mnoho přátel, aby byl spokojený, jeho malou dušičku velmi rmoutí, pokud někdo k němu nechová přízeň. V té chvíli vynaloží všechnu svou nezkrotnou energii k tomu, aby si daného vlka naklonil na svou stranu.
Jako ale každé vlče se může někdy unavit, ač je to v jeho případě téměř neuvěřitelné a vskutku je to skoro nadlidský úkol. V těchto chvílích rád odpočívá na místě, kde má výhled na všechno dění, aby náhodou něco nepromeškal – je totiž jen jedna věc lepší než dospělí, kteří mu vyprávějí o věcech, které zažili: zažít ty události na vlastní kůži. Snaží se o to i ve chvílích, kdy je téměř vyčerpaný. Tehdy je ale jeho oblíbenou kratochvílí pozorování noční oblohy – není nic na světě (možná kromě jeho matky), co by ho tak bezpečně ukotvilo na jedno místo jako temně modrá obloha posetá tisíci svítícími tečičkami.
Ani se ale nenadáte a z poklidného vlčka, zasněně zírajícího na nebe se stane dělová chlupatá koule, která bude opět poletovat kolem a šířit paniku, radost a potěšení. To je totiž to, co dělá nejradši. Užívá si svět plnými doušky, ostatně jako každé mládě, a v jeho případě možná ještě intenzivněji.

Příběh a zajímavosti

Sionn se narodil 5. května 2019 Arcanusovi a Elise v Asgaarském lese. Jeho příběh bude postupně doplňován.

Ocenění, questy a výpravy


Srpen 2019; Zúčastnil se šakalího útoku v Asgaaru


Říjen 2019; V rámci Halloweenské akce hrdě zastupoval skupinu kostlivců!


Únor 2020; Zúčastnil se Osudové akce


Leden 2020; Zúčastnil se akce Miss/Missák/Missče roku 2020

Vlastnosti

Síla 20%
Vrozená síla: 40% / Bonusy: 0%
Rychlost 20%
Vrozená rychlost: 60% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 10%
Vrozená vytrvalost: 30% / Bonusy: 0%
Obratnost 20%
Vrozená obratnost: 30% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 10%
Vrozená taktika lovu: 40% / Bonusy: 0%

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...