Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721
Gallirea - Profil

SheyaTento vlk je druhým charakterem uživatele Arcanus
avatar

Poznámka

Důležité věci, prosím, směřujte na Arcanuse :)

Sheya od Cynthie 3
https://prnt.sc/rvluor

Pokemon battle od Sionna 3
https://prnt.sc/rwd2pv

Zeleninový dream team od Newlina 3 https://cdn.discordapp.com/attachments/397865004902252545/717869985342685314/gallzelenina.png

Sheyátko od Sionna 3


Oblíbení vlci: Cynthia, Fiér, Falion, Ilenia
Známosti: Riveneth, Kaleo, Meinere, Saturnus, Bianca, Lilac, Tati, Nym, Nori, Ayshi
Od vidění: Severka, Haruhi, Sayap, Awnay, Starling, Sionn, Savior

Informace

Uživatelské jméno sheya
Zobrazované jménoSheya
Skupina Vlci
Zaregistrován od 29.2.2020 23:30
Naposledy aktivní 14.7.2020 21:27
Příspěvků 195, zobrazit >
Počet přihlášení 61
Pohlaví vlka:Samice
Postavení ve smečce:Kappa
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:Ragarská smečka
Datum narození:25. 1. 2020
Matka/Otec:Antheia / Cineas
Sourozenci: Reeve (♀), Taena (♀, †), Taenaran (♂), Rayster (♂)
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:Stříbřitý převis

Povaha

Sheya je vlčice mnoha tváří. Její temperament z ní přímo sálá a na první pohled se může zdát poněkud náladová. Jamile ji něco popudí, dává to hned najevo a to v kombinaci s počáteční nedůvěřivostí obvykle nezanechává nejlepší první dojem. Nebojí se vycenit zoubky a případně ani zatnout drápky. Vše má ale svůj důvod. Každý se narodíme nějaký, ale co je hlavní, formují nás naše zážitky a prožitky. A někdy ne úplně tak, jak bychom si představovali. Zároveň však Sheya dokáže poměrně dobře vycítit, kdy je lepší nechat věci být.
Na svůj věk je ale tahle někdy lehce nevraživá vlčice překvapivě vyspělá a samostatná. Dokáže vymyslet a udělat věci, které můžou ostatní vlky překvapit. A také toho někdy umí náležitě využít. Je vynalézavá a někdy taky pěkně mazaná. Sheya chová velký respekt k životu. Nekompromisní střetnutí se smrtí v tak mladém věku ji hluboce ovlivnilo. Nejenže to zanechalo rýhy v její křehké vlčecí psychice, ale hlavně ji to nakoplo jít vytrvale za svým hlavním cílem – přežít. Sheya jednoduše nepatří k těm, kteří by se vzdávali snadno. A už vůbec ne, pokud se jedná o něco zásadního.
Jakmile ale nahlédneme pod tu tvrdou skořápku, kterou se brání, schovává se pod ní jenom mladičká vlčice toužící po lásce a pozornosti. Po blízkosti, kterou jako malá pořádně nezažila. Po rodičovské lásce, po uznání svých sourozenců a především po někom, koho by mohla nazývat svým opravdovým přítelem. Avšak cesta do jejího nitra je zdlouhavá a trnitá a ne každý je ochoten do vztahu s ní investovat tolik energie a prožít si možná i nějaké odmítnutí. Sheya má strach, že jí ostatní ublíží a tak si je zpočátku drží od těla. Pokud se ale dostanete k její jemnější stránce a budete poctěni její důvěrou, bude se vás držet jako klíště. Pro své nejbližší by tato oddaná vlčice udělala téměř cokoli. Snad ne jen to, co by odporovalo její přirozené nátuře – nezemřela by pro ně.
Ač se někdy může zdát, že má Sheya pro strach uděláno a drze se vrhá i do věcí, do kterých by se pouštět neměla, je tu jedna věc, z níž má panickou hrůzu. A tou je voda – především rychle tekoucí řeky a rozlehlé vodní hladiny. Celé to pramení z jejího nepěkného střetnutí s tímto živlem v minulosti. Sheya na tento svůj strach není hrdá a bude se ho snažit skrývat, co jen to půjde. Přeci jen, vnímá to jako svou velkou slabinu. A v tvrdé přírodě se prozrazovat své slabiny nevyplácí.
I když se může zdát, že příroda k této vlčici nebyla na začátku úplně milostivá, vybudovala si k ní Sheya zvláštní pouto. Divočina dokáže být krutá, zároveň ale skýtá mnoho nádherných míst a životadárných věcí. A proto někdy, když panuje klid a bezpečí, zastaví se Sheya na místě a vychutnává si všechno to, co svět kolem nabízí. Od krásných květin, po pozoruhodné motýly až k roztodivným krajinám. To, jestli tato láska pramení z Sheyiné magie, a nebo je to přesně naopak, ale ví jen příroda sama a možná nám to jednou objasní.
Zajímavé je, že tato vlčice nechápe koncept smečky. Nerozumí, k čemu smečka je a nezná její pravidla. Kdo si přečte příběh, jistě pochopí proč, ale smečka a celkově sociální chování je pro Sheyu zatím velkou neznámou. Je toho ještě tolik, co se bude muset naučit. Záleží jen, kam její kroky povedou a jak to vše bude formovat její osobnost. Tak se nechme překvapit!

Příběh a zajímavosti

Daleko za gallirejskými hranicemi v jednom prudkými kopci chráněném údolí žila a snad ještě žije jedna vlčí smečka a přesně tam začíná tento příběh. Dvě vlčice – starší Agape a mladší Antheia – se narodily jednoho brzkého letního rána tamním gammám. Bylo to jen krátce poté, co se alfám narodil jediný syn Cineas. Už od začátku bylo jasné, že se jednou Agape stane jeho partnerkou. Taková byla tradice, tak pravil zákon smečky. Osud vlčat byl předurčený daleko před tím, než se o něj sama začala zajímat.
Jak vlci rostli, začal se Cineas připravovat na svou budoucí roli alfy, stejně jako se Agape chystala na tu svou. Od začátku byla svými rodiče protěžovaná, protože se jednou měla stát alfa samicí. Dostávala lepší kusy masa, lepší kožešiny na spaní, mohla se dřív zapojit do všech aktivit smečky, zatímco Antheia ji měla podporovat. A jak vlčice dospívaly, začala Agape čím dál tím víc k Cineasovi vzhlížet. Milovala tmavého vlka a byla vděčná, že jednou díky tradici bude stát po jeho boku. Jenže svět není tak jednoduchý a osud se rozhodl, že si s vlky nepěkně pohraje.
V den, kdy se Cineas chopil své povinnosti, se měla Agape stát jeho družkou, jenže on ji odmítl. Místo toho si ten večer pozval do své jeskyně Antheiu. A ač mladá vlčice váhala, příkaz alfy nemohla neuposlechnout.
Čas plynul a smečka se pomalu začala vzpamatovávat z šoku, který Cineas způsobil, a vracet se do starých zajetých kolejí. Vše působilo normálně a Antheia se snažila zapomenout na ten večer u Cinease a být tu pro svou sestru. To se jí poměrně dařilo ale jen do doby, kdy zjistila, že je březí. V ten moment se jí zhroutil svět. Netušila, co má dělat. Co si jen pomyslí sestra a rodiče? Co řekne smečka? A tak utekla.
Běžela daleko po proudu řeky a zastavila se až v momentě, kdy si byla jistá, že ji už nenajdou. Schovala se do skalního výklenku a tam se skrývala. Vycházela jen kvůli vodě a lovu, ale to bylo s rostoucím břichem stále komplikovanější. Navíc začínala zima. A tak Sheya a její čtyři sourozenci přišli na svět uprostřed malého lesíku, daleko od ostatních vlků během silné chumelenice. Vlčatům se i přes těžké podmínky dařilo poměrně dobře, ale jejich matka strádala. Jak fyzicky, tak psychicky. Antheia byla hladová a zoufalá. Nezvládala se postarat o sebe a o pět vlčat. Netušila, co má dělat, ale jedno věděla. Do smečky se s vlčaty vrátit nemohla. A ze svého neštěstí vinila své potomky.
Jednoho dne se Antheia rozhodla, že takhle dál žít nemůže. Vzala vlčata k řece a dlouho se na ně dívala. Pak vzala dvě do zubů a hodila je do řeky. „M-ma-mami!“ vyhrkla Sheya, ale to už i ona se ocitla v silném proudu. A pak i její zbylí sourozenci. Snažila se plavat, co to šlo a dostat se ke břehu, jenže proud byl příliš silný. „P-pomoc!“ Sheya zoufale křičela a snažila se ze všech sil zůstat nad hladinou, ale matka se jí pomalu začala ztrácet z očí. A stejně tak její sourozenci. Bylo chladno a voda v řece byla ledová. Vlčice pomalu začala ztrácet vědomí.
Když se Sheya probrala, ležela ve sněhu na břehu řeky. Netušila kde je. Matka a její sourozenci byli kdo ví kde. Sheya byla podchlazená a slabá. Pak si ale všimla druhého těla ležícího opodál. „Tae!“ Doběhla k vlčici a začala do ní zběsile šťouchat čumákem. Modlila se, aby to její mladší sestra přežila. A opravdu, Taena se probrala. Sheye se ulevilo, ale věděla, že nemají vyhráno. Musely se schovat. Pomohla sestře se postavit a přitom si všimla krvavé rány na její noze. Nejspíš se škrábla o nějaké kameny v řece. Nevypadalo to dobře. Sheya Taenu podepřela a společně zamířily mezi stromy. Podařilo se jim dostat dostatečně daleko od řeky a dokonce měly to štěstí, že narazily na starou lehce namrzlou mršinu zajíce. Sheya si kousla ačkoli s odporem. Maso chutnalo hrozně, ale stále v něm byla energie, kterou vlčice nutně potřebovaly. Jenže Taena nesežrala ani sousto. Potom se vlčice schoulily ve ztrouchnivělém kmeni stromu, přitulily se k sobě a téměř okamžitě usnuly.
Druhý den ráno se Sheya probudila jako první. Slunce se už vyhouplo vysoko na oblohu. Byl čas jít. Sheya začala Taenu budit, jenže slabší vlčice se ne a ne probudit. Její tělo studilo jako led, jako by v něm neproudila žádná krev. A pak to Sheye došlo. Taena přes noc umrzla. „Ne…“ zašeptala, „ne!“
Sheya se odmítala smířit s Taeninou smrtí a strávila celý den popíráním a snahou ji probudit. Však taky vypadala jako kdyby jen nevinně spala! Pak ale Sheya pochopila, že je čas jít. Žaludek jí kručel a tlapky se jí třásly zimou. Musela vyrazit, pokud chtěla přežít. Ještě chvíli truchlila nad tělem své sestry a pak se zvedla. Taenu nechala ve stromě. Naposledy se ohlédla a se slzami v očích se rozutekla pryč.
Následující dny se potloukala okolní krajinou a živořila. Spávala různě po lese a ve skalách a občas se jí podařilo najít nějakou mršinu a někdy dokonce ulovit vyhublou myš. Jediné, čemu se pečlivě vyhýbala, byla řeka. Zima se jevila krutá, krutější než kterákoli jiná. Vlci byli zalezlí v bezpečí území svých smeček a zvěř ve svých norách. Zdálo se, že v tomhle malé vlče nemá šanci na přežití. Takhle Sheya doputovala až na Gallireu. Vyhublá a zesláblá vkročila do Ragarských hor. Cítila pachy dalších vlků, ale už neměla sílu pohoří obcházet. Najde tady své vytoužené štěstí?

Ocenění, questy a výpravy


Červen 2020; Chrabrá zachránkyně Gallirejského slunce!

Vlastnosti

Síla 20%
Vrozená síla: 20% / Bonusy: 0%
Rychlost 50%
Vrozená rychlost: 50% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 30%
Vrozená vytrvalost: 30% / Bonusy: 0%
Obratnost 60%
Vrozená obratnost: 60% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 40%
Vrozená taktika lovu: 40% / Bonusy: 0%

Doplňující vlastnost

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...

Všechna práva vyhrazena ©
Zákaz kopírování. Veškerý obsah je chráněn autorským právem.
Obrázky a texty náleží jejich právoplatným autorům.