Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: jsemmulti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 656

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721
Gallirea - Profil

Rezavatar

Poznámka

*

Aktivitametr:
fretka → ❙☐▩☐☐☐❙ ← mrtvoToulky po Galliree od 28.5. 2020.


Aktuální:
Plní Letní akci spolu se Styx.

Výskyt:
Všude, kde je potřeba.- Wizku


Známosti:
Aseti, Newlin, Amnesia*, Lucy, Sionn*, Baghý, Styx, Nori, Meinere*, Castor, Lennie*, Sirius*, Arcanus*, Taenaran*, Skylieth*.
* nezná jménem.

*

- Severka.


Ode mě:
Amnesia, Severka, Rez

Informace

Uživatelské jméno rez
Zobrazované jménoRez
Skupina Vlci
Zaregistrován od 2.1.2020 6:52
Naposledy aktivní 14.7.2020 22:21
Příspěvků 89, zobrazit >
Počet přihlášení 45
Pohlaví vlka:Samice
Postavení ve smečce:Tulák
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:... nemá smečku ...
Datum narození:13.1.2016
Matka/Otec:Wika /Ravin
Sourozenci:Dolor ♂, Gavril ♂ (†), Evan ♂
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:... nemá úkryt ...

Povaha

Rez je za běžných okolností klidná, čas nejraději tráví ve společnosti vlků, kteří jsou podobně zahloubaní jako ona sama. Zvládne celé hodiny přemýšlet o věcech, nad kterými by jiný vlk jen mávl tlapkou. Závěry, ke kterým při podobném rozjímání dochází, ale občas odporují logice, což ovšem Rzi nekazí radost a ráda o nich říká druhým. Když nikdo nechce poslouchat její filozofování, většinu svého dne tráví potulkami a lovem menších zvířat, které preferuje před vysokou. Vyhledává stinná a chladná místa, nejčastěji se pohybuje v jeskyních, mezi skalisky nebo v okolí vodních ploch. V letních měsících ráda plave.
Zvykla si na život tuláka, ačkoliv samotářská od povahy není. S vlky, které nezná, se sice neváhá dát do řeči, dlouho ale trvá, než jim začne skutečně důvěřovat a než jí na někom začne záležet. Mezi ostatními se ráda tváří, že je starší a zkušenější, než ve skutečnosti je, často si o druhých nemyslí nic hezkého a ráda o nich dělá předčasné závěry. Zároveň je na vlčici docela velká a má nerealistické představy o vlastní síle, občas se tedy chová nadřazeně, může se zdát až arogantní. Pokud se vám ale povede si ji naklonit, dovede být přátelská a loajální, s blízkými se dělí se o jídlo a zastává se jich, pokud je to nutné. Co ovšem nesnese je, když jí někdo dokazuje, že se v něčem mýlí, nebo je po ní požadováno, aby uznala svou chybu. Jedinou výjimkou jsou velké autority. Také se necítí dobře v přítomnosti vlčat a ani ji nenapadne, že by si s nimi hrála. I dospělé vlky, kteří jsou příliš energičtí a hraví, považuje za otravné.
Nebývá snadné ji naštvat, obvykle je pravděpodobnější, že se pokusí odejít, než aby se vrhala do rvačky. Když se ale cítí být zahnána do kouta nebo je příliš uražena na cti, ve fyzických střetech je nebojácná a těžko pozná, kdy mají ona či její protivník dost. Podobný přístup už ji v minulosti stál část levého ucha, nese si i několik menších jizev na zádech, nezdá se ovšem, že by ji to poučilo.
Její zvláštností je vřelý vztah k bylinám a květinám, vůbec všem společensky přijatelným barevným a aromatickým věcem. Ráda se v květinách válí, zůstává na ní tedy jejich pach, občas jí nějaký kvítek i zůstane v srsti. Neváhá věci, co jí voní, i ochutnávat, ačkoliv je to v drtivé většině případů špatný nápad.
Ve zkratce je Rez mohutná vlčice, co sežrala všechnu moudrost světa a po ní ještě nějaké lesní kvítí.

Příběh a zajímavosti

Rez se narodila alfa páru malé smečky kdesi na západě. Byla nejmladším vlčetem z vrhu, vyrůstala se svými staršími bratry, kteří malou sestru hýčkali a ochraňovali. Vzhledem k postavení jejích rodičů si zvykla na to, že vždy dostala, co chtěla – ať už to byly lepší kousky masa z ulovené vysoké nebo pohodlné místo v noře, kde rodina sídlila. Jako malá získala pocit, že se svět točí kolem ní, když trochu povyrostla a zapojila se jako mladá vlčice do běžného chodu smečky, mnoho jejích členů jí mělo brzy plné zuby. Pro ni to ovšem bylo nejkrásnější období jejího života. Mládí v rodinném kruhu bylo vše, co si mohla přát, a žádná z šarvátek mezi ní a jejími bratry se neodrazila na jejich poutu. Sice byla o něco slabší než oni, vždy je ale doprovázela na lovu a pokoušela se být nápomocná i zbytku smečky. Snila, že se dokonce jednoho dne stane betou, až jeden z jejích bratrů převezme smečku.
Nikdy se to ale nestalo. Když jí byly tři roky, prožila první lásku. Valerian byl silný, o něco starší a měl klidnou povahu, byl vůbec prvním vlkem mimo její smečku, kterého poznala blíž – její rodiče, alfy Wika a Ravin, ho přijali mezi své, když se dostal na jejich území jako tulák a rozhodl se usadit. Nejprve se nezdálo, že se mezi sebou Rez a Valerian snesou, mladá a panovačná vlčice nezanechala dobrý první dojem. Po krátké době ale našli společnou řeč, čím dál častěji vedle sebe sedávali na kraji jezera, zabráni do dlouhých hovorů, polehávali pod vysokými smrky v lese a potulovali se po okolí. Nakonec se její milostný zájem odrazil na jejím vztahu s rodinou – Rez raději trávila čas válením se po louce s Valerianem, než aby lovila pro svou smečku, nebo alespoň pomáhala ohlídat hranice jejího teritoria.
Po nějaké době kvůli Valerianovi smečku i opustila. Sama by raději zůstala na místě, kde prožila celý dosavadní život, její druh ale zjistil, že je mu území kolem řeky příliš malé a nevydrží tam. Návrat k předchozímu tuláckému životu byl příliš lákavý, a vykresloval ho Rzi v nejjasnějších barvách: vábil ji dobrodružstvím, poznáním nových míst a vlků, bohatou kořistí. A Rez, rozpolcená mezi svou náklonností k vlkovi, se kterým chtěla založit rodinu, a smečkou, která pro ni předtím byla vším, se nakonec rozhodla, že s ním odejde.
Její stárnoucí rodiče tu zprávu nepřijali dobře – nikomu z usedlých vlků to nepřipadalo jako moudrý nápad, zvlášť, když Rez nebyla samotářkou, které by se dařilo lépe mimo smečku. Vneslo to mezi ně svár, zejména Dolor, sourozenec, se kterým si byli nejbližší, pochopil její úmysl odejít jako zradu. Večer, který měli Rez s Valerianem odejít, se s Dolorem pohádala a málem poprala, nechápala, proč by bratr chtěl stát v cestě jejímu štěstí.
Brzy na cestách poznala, že tuláctví není až tak krásné, jaké bylo pro Valeriana, který se s výkyvy počasí, občasným hladem i samotou vyrovnával daleko lépe. Rez svým způsobem chápala, co ho na té cestě lákalo – a bylo krásné se občas probouzet na úpatích cizích hor a sledovat, jak první sluneční paprsky osvětlují dosud neznámou krajinu. Nikde se ale nezastavovali na příliš dlouho, jejich setkání s jinými vlky byla krátká a nepříliš častá. Rez se během té doby naučila lépe lovu i obraně, zlepšil se její orientační smysl a díky všemu, co viděla, získala pocit, že se ve světě vyzná. Sice jí čím dál více vadilo, že nemá vlastní noru a že nebylo nikdy jisté, kdy se znovu nají, často se kvůli podobným věcem i hádali, přesvědčovala se ovšem, že je takhle šťastná.
Jejich společné putování ukončilo až jedno pochmurné odpoledne, kdy se jim v údolí, kterým procházeli, postavila do cesty řeka. Na druhé straně byl vidět hustší les, skály, pod které by bylo možné se skrýt před deštěm. Přeháňka je překvapila a Rez se s promočeným kožichem chtěla do nejdřív dostat do sucha. Proud byl ale silnější, než Rez očekávala, řeka hlubší. Podařilo se jí přeskákat na druhou stranu po větších balvanech, které vyčnívaly nad hladinu, chvíli balancovala s tlapami na kluzkém kamení, na kterém byla mohutnost jejího těla nejspíš nevýhodou. Dostala se na druhý břeh až po chvíli, zadostiučinění ale brzy vystřídal strach. Když se ohlédla za sebe, Valeriana nikde neviděla. Měla přitom pocit, že byl celou dobu hned za ní. Uklouzl na kamenech a spadl do řeky? Utopil se, nebo se mu podařilo uniknout proudu?
Rez strávila několik dalších hodin obcházením podél břehu po proudu řeky, hledala v prudkém dešti závan známého pachu, otisky tlapek v bahně, jakoukoliv jinou stopu, že je Valerian ještě naživu. Nenašla ale nic – a po nějaké době přišla podobně hrozná myšlenka. Třeba se její druh na druhém břehu otočil a opustil jí.
Zůstala na místě ještě nějakou dobu, chodila často k řece v naději, že zjistí, co se stalo, nebo ho snad ještě najde, déšť ale zničil téměř všechny pachy a brzy pochopila, že nemá cenu čekat. Ať se stalo cokoliv, už nejspíš nebylo možné to zjistit.
Od té chvíle cestovala sama, nedošla příliš daleko, čekaly ji ovšem šarvátky s jinými samotáři i teritoriálními smečkami, ze kterých si odnesla několik jizev a potrhané ucho.
Svou magii začala silněji vnímat až po nějaké době strávené na cestě – zjistila, že je mnohem citlivější k náladám jiných vlků, že ten pocit sílí, když se na něj více soustředí. Zatím je ovšem její magie velmi slabá a nedá se využít efektivněji.

Zajímavosti
Vykousnuté levé ucho
Miluje květiny
Na samici má nadprůměrnou velikost i sílu

Ocenění, questy a výpravy


Červen 2020; Účastnila se osudové akce:

Vlastnosti

Síla 10%
Vrozená síla: 60% / Bonusy: 0%
Rychlost 10%
Vrozená rychlost: 40% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 10%
Vrozená vytrvalost: 40% / Bonusy: 0%
Obratnost 10%
Vrozená obratnost: 30% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 10%
Vrozená taktika lovu: 30% / Bonusy: 0%

Doplňující vlastnost

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...

Všechna práva vyhrazena ©
Zákaz kopírování. Veškerý obsah je chráněn autorským právem.
Obrázky a texty náleží jejich právoplatným autorům.