Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 721
Gallirea - Profil

LorenzoTento vlk je druhým charakterem uživatele Blueberry.
avatar

PoznámkaPeople often think I am tactless and rude. I cannot understand how being honest can be improper. Maybe this is why I don't have any friends.

❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋

ÚDÁLOSTI

29.2.2020: Registrace

❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋

VZTAHY


Jaimie, Lorelei

Meh
Skylieth, Launee, Saturnus, Therion, Bianca, Mojo, Asta

❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋
Informace

Uživatelské jméno lorenzo
Zobrazované jménoLorenzo
Skupina Vlci
Zaregistrován od 25.4.2020 15:52
Naposledy aktivní 14.7.2020 15:11
Příspěvků 20, zobrazit >
Počet přihlášení 42
Pohlaví vlka:Samec
Postavení ve smečce:Kappa
Partner:... nemá partnera ...
Smečka:Maharská smečka
Datum narození:5.3.2020
Matka/Otec:Lorelei † /Jimmy
Sourozenci:Jaimie ♀
Potomci:... nemá žádné potomky ...
Úkryt:Skála Mahar

Povaha

Vyjdeme se na společnou odyseu za poznáním toho, kdo je vlastně Lorenzo. Je ovšem možné popsat složitá zákoutí mysli v pár prostých větách?
Lorenzo je neustále zakotven v přítomném okamžiku. Na tváři má pozorný výraz. Apatie je pro něj sprosté slovo. Jako by se chtěl neustále ujišťovat, že se svět okolo něj nehroutí. Své okolí si mapuje pohledem a pokud něco pozměníte, nejspíše se to neobejde bez nepříjemných poznámek. Na změny totiž nereaguje příliš dobře. Ve své mysli si organizuje prostředí okolo sebe, přeměřuje jej, mapuje. Toto kompulzivní chování může mít původ v jeho minulosti, stejně tak je ovšem možné, že je založeno pouze na fantaskních vzpomínkách.
Zdá se, že způsob naší smrti nás děsí více než smrt samotná, a umožňujeme tak strachu, aby vytvořil bariéru. Lorenzo má ovšem silnou potřebu být všude, vše zkontrolovat. Těžko říci, zda se u něj jedná o zvědavost či pouhou pošetilost. Není to tak, že by se do všeho vrhal po hlavě. Ovšem jeho potřeba vše zkontrolovat, poznat a zmapovat je silnější, než ostražitost. Potřebuje mít věci pod kontrolou a má pocit, že na to má právo. Není namyšlený, pouze má niterní pocit, že se kolem něj opravdu točí svět a ostatní vlci jsou jen doplňkem, aby se on nenudil. Má s nimi ovšem soucit a nedává jim to najevo povýšenými poznámkami, pouze si nad svou hlavou představuje pomyslný nimbus. Despotické chování zůstává většinu času v jeho hlavě. Kdo ví, v co se ale časem vyvine. Už nyní pokud není po jeho, začne to v něm postupně vřít, až se dostane k silnému záchvatu vzteku. V takovou chvíli se jeho chování může zdát afektované či hysterické.
Důležité je nepochybné zmínit, jaký je jeho přístup k ostatním vlkům. „Příliš jasně vidím temné motivy bytostního chování a shledávám je bezohlednými a falešnými.“ Jeho zvědavost jej vede k tomu, že se ochotně baví s každým. Každého by nejraději vyzpovídal, zjistil o něm úplně všechno. Nevadí mu se ptát na nevhodné otázky. Ovšem rozhodně nemůžeme hovořit o tom, že by někomu jen tak uvěřil. I přes to, že se chová přátelsky, důvěru k ostatním příliš nemá. Trvá to dlouho, než si jej u něj vysloužíte. A pokud uděláte něco, čím ji zradíte – nejspíše již ji nezískáte zpět.
Na závěr můžeme polemizovat o tom, jaké jsou jeho koníčky. Za jeho krátký život toho bohužel zatím moc nestihl vyzkoušet. Entuziasmus projevuje ovšem vůči jídlu. Velmi rád jí, dělá mu to radost a pokud má hlad, je nervózní. Rád o jídle mluví a přemýšlí nad tím, co si dá příště. Je to labužník. Také ho velmi fascinují magie, i když s nimi neměl zatím příliš mnoho zkušeností. Zároveň ho ovšem magie znepokojují, protože nikdy nemůže vědět, co ostatní všechno umí.
Nemá rád červené a fialové věci, rozrušují ho. Přijde mu, že nepatří do přírodního světa.

Příběh a zajímavosti

Když jeden druh trpí, druhý na tom může těžit. V této těžké době, kdy ve světě propukala pohroma nevšedních rozměrů, měla zvířata možnost trochu více ovládnout svět. Lorelei byla velmi krásná vlčice žijící na tichomořském lesnatém pobřeží. I přes nevěřícnost některých jedinců, se v této oblasti objevil zvláštní druh vlků. Tito kanadští vlci byli speciální tím, že trávili podstatnou část svého života ve vodě.
Díky zpomalení lidských tvorů měla zvířata možnost si více užívat života. Dokonce i pandy si to po deseti letech rozdali, tak proč ne ona? Výsledkem bylo to, že začátkem března se na svět vyloupla dvě malá vlčátka. Matka je přivedla k životu bez partnera, jelikož ten vzal dávno roha. Nebyla z toho ovšem zkroušená, jelikož to byla silná emancipovaná šťabajzna. Našla si pro sebe a své potomky jeskyni poblíž moře, která byla dostatečně chráněná, aby se nemusela přílišně trápit kvůli potencionálních útočníkům. Před ní se nacházela písečná pláž, která v tomto období již začínala být příjemně vyhřátá od slunce i v těchto chladnějších končinách.
Lorelei byla dokonalá matka, dělala vše, co si mohla vlčata přát. Díky tomu se do Lorenzo bezpodmínečně zamiloval. Poslouchal ji na slovo, miloval každý její dotek, když jej učila chodit. A když se potom z jeskyně přesunuli ven? Ten svět byl tak obrovský a plný nových věcí, které by tak rád prozkoumal. Jednou z nich bylo také moře, které měli tolik blízko. Okamžitě se do vody zamiloval. Matka je brzy začala učit, jak se ve vodě správně udržet a dokonce jim ukazovala, jak loví ryby. Vlčata se o to sama také pokoušela, ale byla na to zatím příliš mladá. Lorenzo si ovšem oblíbil přehrabování kamínků v písku, které se mu zde vůbec nelíbily. Rušily tak dokonalou plochu.
Počasí se ovšem mění a slunce jim nevydrželo navždy. Místo krásného sluníčka se jednoho dne obloha zatáhla a moře se rozbouřilo. Vlny narážely na skaliska v ohlušujících nárazech. Lorenzo se bál a měl hrozný hlad. Když měl hlad, byl nervózní. Začal být protivný dokonce i na svou milovanou matku. Ta měla ovšem také hlad a když se to již nedalo vydržet rozhodla se, že se vypraví na lov, aby přinesla pro svá vlčata něco k snědku. Čekala na den, kdy se počasí alespoň trochu umoudří. Když ten den nastal, přikázala vlčatům, aby na ni počkala v jeskyni. A vlčata ji poslechla, čekala na svou matku a dobrý šmak. Ovšem matka to nezvládla, vlny byly příliš silné. Moře ji pohltilo a již nemělo v plánu ji vydat.
Vlčata byla z počátku trpělivá a čekala na svou matku. Lorenzo měl se svou sestrou velmi dobrý vztah. Přeci jen byli oba maličcí a jejich osobnosti se teprve formovaly. Vystačili si s honěním ocasu toho druhého a překřikováním se. Jejich hlad se ovšem stupňoval a podobné hry již nestačily. Lorenzo byl na matce závislý, miloval ji a nejraději by za ní běhal všude jako stín. Proto po dlouhém čekání ztratil nervy a vypravil se matku hledat. Vlčata trpělivě prohledala známá místa, kam s nimi matka chodila. Nikde ovšem nebyla k nalezení.
Cesta za nalezením byla dlouhá. Lorenzo měl hlad, obrovský hlad! Co by jen dal za kousek potravy? Hnal se ke každému nepohyblivému objektu a zkoumal, zda se dá konzumovat. Na ovoce ovšem bylo ještě brzo a lov zvěře vlčatům nic neříkal. Cizích vlků se báli a tak neměli odvahu je požádat o pomoc. Díky dlouhé cestě měli ovšem možnost přilnout více jeden k druhému. Lorenzova závislost na matce se přetransformovala alespoň částečně do lásky k jeho sestře. Již nechtěl sníst její ocas, ale chtěl ji chránit.
Jejich malé nožky je odnesly poměrně daleko, až se ocitli na břehu Gallirei, kterou sužovala krutá zima. Lorenzo byl zmaten, sníh totiž ještě nezažili. Přemýšlel, zda to se sestrou nemají raději obrátit a vrátit se domů. Co když se již jejich matka vrátila? Co když je hledá v jeskyni a nemůže je najít? Co když zradil její důvěru, když se vydal na tuto cestu? Bohužel jeho malý mozeček a nepříliš dobrá orientace v prostoru mu příliš nepomohly. Když se otočil, nedokázal určit, kudy přišel. I přes neustále mapování terénu nedokázal říci, kudy se vydat. A tak mu nezbylo, než jít dál.

Vlastnosti

Síla 10%
Vrozená síla: 40% / Bonusy: 0%
Rychlost 10%
Vrozená rychlost: 50% / Bonusy: 0%
Vytrvalost 10%
Vrozená vytrvalost: 40% / Bonusy: 0%
Obratnost 10%
Vrozená obratnost: 50% / Bonusy: 0%
Taktika lovu 10%
Vrozená taktika lovu: 20% / Bonusy: 0%

Doplňující vlastnost

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...

Všechna práva vyhrazena ©
Zákaz kopírování. Veškerý obsah je chráněn autorským právem.
Obrázky a texty náleží jejich právoplatným autorům.