Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 62

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Use of undefined constant username - assumed 'username' in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 66

Notice: Undefined variable: jsemmulti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 640

Notice: Undefined variable: zdravi in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: energie in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: stesti in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705

Notice: Undefined variable: kaminky in /data/web/virtuals/165597/virtual/www/require/mod/profile.php on line 705
Gallirea - Profil

Haruhi



Další herní charaktery tohoto uživatele:
avatar

Poznámka

Veškeré info o bábi Haruhi naleznete na stránkách vlcidenik.webnode.cz 10

Ztráta paměti: 21. 2. 2020 (velká lavina v Ragaru)

Buďte k Haru prosím shovívaví, opravdu si potřebuje hezky v klidu a pomalinku na vše rozvzpomenout.


KONEČNĚ! Stařičká Haruhi se konečně zase vrací aktivně do hry. Konečně jsem přišla na to, jak za ni zase hrát - začne nový život, vážení! Děkuji všem za trpělivost s ní! 3 10 10

Haruhi se konečně dočkala spešlu, který VYHRÁLA V LOTERII někdy v březnu. Děkuji, dobrá práce 1


...Haruhi...
Elegantní dáma s fialovou korunkou na čele 3



Děkuju Maple 3 nejkrásnější princezna!

Haruhi a Sayap už jsou spolu dlouhých (skoro až neuvěřitelných) 7 let - ne li více, nevím přesné datum :-D 10 3
ta láska :) (hodně starý obrázek)

Informace

Uživatelské jméno haruhi
Zobrazované jménoHaruhi
Skupina Vlci
Zaregistrován od 1.8.2013 14:33
Naposledy aktivní 22.5.2020 13:04
Skypedadyska3
Webwww.vlcidenik.webnode.cz
Příspěvků 283, zobrazit >
Počet přihlášení 1536
Pohlaví vlka:Samice
Postavení ve smečce:Kappa
Partner:Sayap
Smečka:Ragarská smečka
Datum narození:03.04.2006
Matka/Otec:Kagura / Akaharu
Sourozenci:Scarita, Anakhi, Darclian
Potomci: Art, Inaya, Litai
Úkryt:Stříbřitý převis

Povaha

Haruhi, to je jméno vlčice, která má šedé zbarvení s bílými odznaky. Je to vlčice, která je vždy usměvavá a vždy má dobrou náladu. Není den, kdy by se Haruhi nesnažila ostatním pomoct a třeba je také obdarovat nějakým tím úsměvem. Jestli-že už se někdy stane, že Haruhi vstane "zadkem nahoru" raději se od ostatních straní, a žije si jen sama pro sebe. Je to hlavně z toho důvodu, aby nebyla na ostatní protivná a nevrlá. Je jí proti srsti, aby někomu ublížila svým chováním, to si raději pobude nějakou chvilku v samotě. Ovšem většinou se Haruhi usmívá jako měsíček na hnoji a má radost z každé hlouposti, která se jí naskytne. Její velkou zálibou je vymýšlení různých taktik, akcí a her. Bez problémů a výmluv se do nějaké hry, nabízené jiným vlkem, přidá.
Přesto, že je relativně přátelská vlčice se nedá říct, že by věřila každému, koho potká. Ne. Milé chování u ní rozhodně neznamená i důvěru. Tu si u každého jedince pěstuje celkem dlouhou dobu. Nemá ráda škodolibost, pohrdání a přílišnou pýchu. Samozřejmě, že ani ona není pořád andělíček, který by se nikdy špatně nechoval, ovšem snaží se udržet své emoce na uzdě.
Nesnáší násilí a ani zlé chování jiných vlků. To ji dokáže velice rozčílit, a proto se může zdát, že to není ta Haruhi, která se usmívá a je veselá. Pokud se někomu povede odehnat tu mírumilovnou stránku její povahy, tak nenalezne nic jiného, než zlobu, nenávist a výčitky. Haruhi má ráda společnost jiných vlků, kteří jí jsou alespoň trochu sympatičtí. No, sympatičtí jí jsou skoro všichni vlci, kteří se mají aspoň trochu k světu a nehrají si na ty temné a životem zkažené tvory, kteří jsou naštvaní téměř na celý svět. Nemá moc ráda vlky, kteří jsou odtažití a moc nevyhledávají společnost. Nedá se ale říct, že by se s nimi vysloveně nebavila. Spíš se je snaží nějak rozveselit a povzbudit je. Ukázat jim, že život má i své světlé stránky, a trochu je zařadit do společnosti "živých." Har je totiž celkem starostlivá a snaží se ostatním pomáhat, i když se jí to vždy nedaří.
Dále by bylo vhodné podotknout, že když se Haruhi vypraví na průzkum cizího území, na které její tlapky ještě nevkročily, je si nejistá a chová se poněkud zbaběle. Většinou se nestane, že by stáhla ocas mezi nohy a utekla, ale kdyby šlo do tuhého, byla by toho schopna. Na této bojácnosti z nového území se podepsal i fakt, že byla v minulosti ošklivě napadena kojoty. Od tý doby se těmto potvorám také vyhýbá a stále jim jejich počínání v minulosti má za zlé a ze srdce je nemá ráda.
K jí nadřazeným vlkům se chová slušně, ale jen v případě, že se chovají slušně i oni k ní, alespoň v určitých mezích. Pokud mají nějaké požadavky, snaží se jim vyhovět a pomoct.
V obzvláště vypjatých situacích, které se stávají jen velmi, velmi zřídka, může u Har nastat menší zkrat. V tomto čase jde její mírumilovnost stranou a ona se chová, jako skutečný šedobílý ďábel. Ďábel, nehledící na okolnosti a následky. Tento "zkrat" u ní mohou vyvolat vlci jakkoliv napadající její blízké. Byla by ochotná a schopná položit za velmi blízkého vlka – někdo z rodiny nebo nejlepší kamarád/ka či její partner – život. Ano, Haruhi by toho byla opravdu schopna.

Příběh a zajímavosti

Zrovna začínalo jaro, když se jednoho dne narodila 4 vlčata. Byli to dvě sestry a dva bratři. Haruhi se narodila jako první a ihned po ní se narodil její bratr Darclian a po něm bratr Anakhi. Nakonec se narodila malá sestra Scarita. Matka Kagura byla vysílená, ale zvládla to a společně s vlčaty přežili první noc. Každým dnem prohlubovali rodiče svůj rodičovský vztah s vlčaty, která každý den sílila a za pár týdnů už se plazila po jeskyni, ale jejich matka je vždy stáhla k sobě, protože se o ně velmi bála a vždy je střežila jako oko v hlavě. Nikdy nenechala žádného vlka, kromě jejich otce, aby se na ně podívali. Strach jí to nedovoloval, její rodičovský strach a taky instinkt jí to nepovolili, takže několik týnů, či i měsíců byla vlčata v jeskyni a jediní, kdo je směli vidět, byli jejich rodiče. Avšak nebylo to zlé. Vypěstovali si k sobě skvělý vztah, jako nikdo ve smečce. Když vlčata už viděla a už uměla i celkem dobře chodit a taky trochu mluvit, rozhodli se jejich rodiče, že je čas, aby se podívala ven, na okolní svět, na jejich smečku, na jejich domov zvenčí.
Když vlčata vyšla ven, Haruhi ihned běžela k ostatním členům smečky, aby se s nimi přivítala. Avšak sluneční světlo ji oslepilo natolik, že se musela zastavit a chvíli se rozkoukat. Poté se rozeběhla tím směrem, kudy měla namířeno a bylo jí v ten okamžik jedno, že může dostat a mít pěkný průšvih. Chtěla prostě poznat ostatní vlky, kteří se na ni a na její sourozence jen usmívali. Rodiče doslova ztuhli a začali se mračit. Otec ihned sebral Har k sobě a přísně se na ni podíval. Vyhuboval jí, ale když na něj udělala jeho malá vlčí dceruška smutná očka, aby mohla jít k ostatním, otec po dlouhém váhání povolil. Har šťastně poskočila, ale trochu klopýtla, jelikož její chůze nebyla plně dokonalá. Rozeběhla se k ostatním členům smečky a začala je kousat do všeho, co měli. Uši, ocas, tlapky, tahala je za chlupy a další věci. Neměla ještě rozum z mnoha věcí a vše brala jako hru. Ani jí nenapadlo, že by to snad mohlo být někomu nepříjemné. Když už toho pár vlků mělo dost a chtěli jí trochu vynadat, podívali se nejdříve na otce, aby věděli, jestli můžou. Přeci jen nechtěli mít potíže. Otec souhlasně kývl a hned na to jí jedna vlčice řekla, že nesmí ostatní vlky tolik zlobit. Haruhi na vlčici kulila svá očka v naprostém nepochopení, pak se jen usmála jak to měla ve zvyku, a cupitala k matce Ovšem i matka jí dala menší lekci ohledně toho, jak se má chovat. Když si Haruhi vše srovnala ve své hlavičce a došlo jí, že nejspíše udělala chybu, pokoušela se své emoce trochu krotit. Tomuto umění se ovšem učí dodnes... Po namáhavém dni se všichni došourali do jeskyně a po chvilce usnuli.
Po nějaké době plného hraní, kousání a učení správným návykům smečky přišel čas, kdy se měla vlčata naučit lovit, správnou strategii lovu a další potřebné věci, které budou potřebovat ve svém budoucím životě. Bylo totiž určitě jasné, že až vlčata dospějí, půjde každý svou cestou. Proto bylo tohle učení velice důležité.
Haruhi nikdy neměla příliš v lásce rychlý běh. Vždy jí byla přednější spíše síla. Také ráda taktizoval. Její čelist, ale i tlapy měly stále větší a větší sílu. Každým dnem se vlčata zlepšovala v tom, co jim šlo nejlépe. Každé vynikalo v něčem jiném. Jejich rodiče na ně byli velmi hrdí a pyšní. Haruhi byla stále lepší v síle. Jednou, když byl krásný, slunečný den, se zrovna prala po výuce se svým bratrem, Darclianem a když už bylo skoro jasné, že nad svojí sestrou vyhraje, skoro jako vždy, Darclian, z ničeho nic se Har zatvářila šibalsky a jedním velkým a silným pohybem svého bratra uzemnila pod sebou, na zemi. Zazubila se na něj a vyplázla svůj růžový jazýček. Vypadalo to, že to Darcliana naštvalo. Ostatně, koho by nenaštvalo to, že ho přeprala jeho vlastní sestra, u které by to nikdo nečekal. Har za ním šla, chtěla ho utěšit a nějak ho rozveselit. Nerada viděla smutek v něčích očích, natož pak svého vlastního bratra. Darclian to ale jen hrál. Chtěl totiž, aby za ním Haruhi přišla a on ji mohl přeprat. Byly to koneckonců ještě vlčata, která si pořád ještě hrála a dováděla. A tak, když to Har nečekala, na ni Darclian skočil a pár chvaty ji urovnal na zemi. Vypadalo to ale, že jí to nevadí a tak si z toho nic nedělala.

Když byla vlčata dostatečně velká, aby jejich výuka byla ukončená, přišel čas, by zjistily, kterou magii mají. Jednou za sourozenci, kteří si zrovna hráli, přišla jejich nejmladší sestra Scarita, která jim řekla, že má magii vody. Har byla šťastná, že její sestřička získala magii. Ověřila si to na jejích očích, které byly blankytně modré. Avšak, trochu ji tížila myšlenka, proč ještě ona a její sourozenci nezískali magii. Po pár dnech za nimi přišel jejich bratr Darclian, který získal magii země. Har byla ráda i za svého bratra, ale bylo jí líto to, že ona a její sourozenec, mladší bratr Anakhi ještě magii nezískali. Jednoho dne, když byla zrovna Har u jednoho velkého, starého stromu a přemýšlela o všem možném, objevila se před ní malá květinka, která lehce blikala a po chvíli se vedle ní objevila další a poté další a poslední. Tři malé, ne moc dobře viditelné a rozeznatelné květinky, se před ní lehce hýbaly a blikaly. Po chvíli zmizely a nebyla po nich ani stopa a ani jeden, jediný pach. Trochu se lekla, ale něco jí říkalo, že to byl náznak její magie. Avšak to, co jí to říkalo, neřeklo, jakou magii získala. Její zvědavost ji dovedla až k matce, která se na ni usmála a vysvětlila jí, že to byl nejspíš náznak její právě získané magie. Když to Har uslyšela, poskočila, ale poté se opět podívala na matku a chtěla vědět, jakou magii to vlastně získala. Když se jí matka zadívala do očí, zjistila, že se jí začíná zabarvovat do růžovo-fialové barvy. Usmála se a oznámila jí, že získala magii iluzí. Velmi zajímavou magii. Byla na ni hrdá a poté to společně oznámily sourozencům a otci a poté smečce. Har byla ráda za svoji magii a byla na ni patřičně hrdá a nenechala si na ni „sáhnout“ a říct proti ní křivé slovo. Jako poslední získal magii její mladší bratr Anakhi. Když všechna vlčata měla svoji magii, každý začal přemýšlet o životě mimo smečku. Začali uvažovat o tom, že smečku opustí a každý se vydá svoji vlastní cestou.Jednoho dne nastal čas, kdy byla vlčata, teď už vlci, dospělá. Z Haruhi se stala silná vlčice, kde se v jejím kožichu střídala šedá a bílá. Ze Scarity se stala vlčice, která byla z velké části bílá, jen občas se objevila na některých místech černá. Z Darcliana a Anakhiho se stali statní vlci, kde v jejich kožichu byla většinou černá barva, jen občas se objevila bílá. Haruhi začala uvažovat o tom, že se vypraví hledat si svoji vlastní smečku. Založit případně rodinu, začít žít svůj vlastní život dospělé vlčice. Chtěla odejít jako první, ale před ní odešla první Scarita. Neměla jí to za zlé. Jen o svoji sestřičku měla strach, jelikož byla nejmladší a Haruhi nemohla vědět, jestli se jí něco nestane. Ona ale doufala a věděla, že se se svojí sestrou ještě shledá. Po Scaritě nastal čas, kdy měla odejít Haruhi. Byla připravená, a když nastal ten den, rozloučila se s rodinou a poté i se smečkou. Nakonec se rozeběhla do lesa a za chvíli se všem ztratila z dohledu. Vydala se na svoji cestu životem.
Har se nedozvěděla, kdy její sourozenci taky odešli, ale její srdce jí říkalo, že je určitě potká a budou žít nedaleko od sebe. To jí dodávalo útěchu a ona pokračovala dál ve své cestě, najít si nový domov.
Po nějaké době bloudění došla na místo, které vyzařovalo jakousi energii. Jakési prastaré kouzlo a vypadalo bezpečně. Udělala jeden krok a pokračovala dál. A tak se dostala na místo vlků, na Silmarion.
Zde se po nějaké době setkala se svojí milovanou sestřičkou Scaritou. Byla velmi ráda, že ji vidí. Avšak, to, co Har trochu vadilo, bylo to, že si našla zřejmě partnera, Yonga. Snažila se to překousnout a nějakou dobu to snášela, jelikož chtěla své sestře udělat radost a nedělat jí problémy, ale jednou to už nešlo vydržet a tak se ve snaze „bránit“ svou sestru, porvala s Yongem. Byla to krutá bitva, ale neví se, kdo vyhrál. Avšak to nepomohlo a Yong poté Scaritě vyznal svou lásku a ona mu svou lásku opětovala. To Har dost zamrzelo. Copak neukázala své sestře dost, že ji chce bránit. Že má o ni strach. To by udělal každý dobrý sourozenec. Ale to nepomohlo. Prostě se měli rádi a to už Har nezmění. Pořád ji to trochu mrzí, ale snaží se na to zapomenout. S Yongem je v takovém zvláštním, neutrálním vztahu. Občas na něj zavrčí, ale většinou si ho nevšímá. To však neznamená, že by se spolu nemohli porvat znovu. To Har ale nechce. Je to rozhodnutí Scarity, jak chce žít. Har jí do toho nemůže mluvit. A tak se na to snaží zapomenout, jak nejvíc to jde.
Jednoho dne Haruhi při svých obchůzkách po Silmarionu narazila na několik šakalů. Nebyla zrovna v nejlepší kondici a těch malých potvor, zde bylo víc než dost. Haruhi byla sama, nikdo jiný poblíž nebyl. Bránila se, ale boji se stejně nevyhnula. Šakalové bojovali s tím, že si chtějí získat potravu. Haruhi bojovala o život, protože i když se zdají šakalové menší, než vlci, jsou ale zákeřní a stisk taky nemají nejmenší. Po dlouhém boji zbyl již jen jeden šakal, který se zalekl toho, že by mohl skončit jako 3 jeho druhové. Proto se rozeběhl pryč z místa, kde stála Haruhi a snažila se vzpamatovat. Byla velmi zraněná a nedokázala pomalu ani chodit. Avšak musela sebrat poslední zbytek svých sil, aby se do plahočila do Klímového lesa. Její zranění jí pomohla vyléčit vlčice Elisa a vlk Arcanus. Je jim za to velice vděčná a nejspíše bude ještě hodně dlouho, jelikož Haruhi nezapomíná na ty, kteří jí pomohli. Ale z těžkého boje si odnesla pár jizev. Jedna velká, která se táhne skoro přes celý krk. Další, která se táhne přes stehno pravé zadní nohy. Další jizva je pod levým okem. Je menší velikosti, ale nikdo ji jistě nepřehlédne. Zvláště, když je pod okem. Další malinká jizva jí zůstala nad levou přední nohou. Je malá, ale kdo se podívá blíže, jistě si jí všimne. A nakonec poslední jizvu má na levé zadní noze. Není moc velká, ale ani ne moc malá. Har ty jizvy nevadí. Připomínají jí, že bojovala s šakaly a taky jí říkají to, že nemá nikam, kde je nebezpečno, chodit sama.

Ocenění, questy a výpravy


Leden - Duben 2020; Zima nám dala zabrat! Přeživší gallirejského hladomoru.

Vlastnosti

Síla 66%
Vrozená síla: 60% / Bonusy: 6%
Rychlost 86%
Vrozená rychlost: 60% / Bonusy: 26%
Vytrvalost 30%
Vrozená vytrvalost: 20% / Bonusy: 10%
Obratnost 60%
Vrozená obratnost: 30% / Bonusy: 30%
Taktika lovu 34%
Vrozená taktika lovu: 30% / Bonusy: 4%

Magie

Vrozená magie


1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
Bonusy: //

Doplňující magie

1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10.level
1. level 2. level 3. level 4. level 5. level 6. level 7. level 8. level 9. level 10. level
...
...
...
...
...